Dust
Ivy
Vidám forgatási kép:

lh6.googleusercontent.com/-t6OGjCohjC4/UfJnQtrN_OI/AAAAAAAAAZU/yBZAIOMwF6s/s435/dust%2520set.jpg
"If people want to know who I am, it's all in the work." (Alan Rickman)

Ivy
Alan szárnyat növeszt:

lh5.googleusercontent.com/-gwYVazqqovQ/UfJnUoqkDBI/AAAAAAAAAag/AxWHA6S0luQ/s480/dustgif2.gif lh4.googleusercontent.com/-DHGq5W0NdYo/UfJnT4DuEGI/AAAAAAAAAac/3TJ3SZ0D6nk/s470/dustgif.gif

lh3.googleusercontent.com/-ze3MQhyRMjw/UfJnR3V9EII/AAAAAAAAAZs/dPmq5mJQsU8/s500/dust5.png lh3.googleusercontent.com/-2n4okuwqv7A/UfJnSvVWIqI/AAAAAAAAAaQ/wsmVHIAxT-U/s500/dust6.png

lh4.googleusercontent.com/-Y5Pcb0LN7x0/UfJnSkd3rLI/AAAAAAAAAZ8/0H1JEC760uM/s500/dust7.png lh6.googleusercontent.com/-PxzRTvIPzeI/UfJnS3iMC0I/AAAAAAAAAaM/2DXYcI2T4Zk/s500/dust8.png

lh3.googleusercontent.com/-1L3Ki3RE0IA/UfJnQojO5eI/AAAAAAAAAZM/ipGqq9dMgaQ/s500/dust1.png lh6.googleusercontent.com/-1koFUNhOIos/UfJnRCszOOI/AAAAAAAAAZk/H2DFR46iChg/s500/dust2.png

lh5.googleusercontent.com/-nemOBc1vr2o/UfJnRE8KLII/AAAAAAAAAZc/6L9ix8WxWag/s504/dust3.png lh4.googleusercontent.com/-CUyT9faBHWk/UfJnR94GUEI/AAAAAAAAAZ0/PyH0yZILvNI/s500/dust4.png

lh3.googleusercontent.com/-aswUWemV5WQ/UfJnTVW3rdI/AAAAAAAAAaI/tUJhMEYZqmM/s500/dust9.png lh5.googleusercontent.com/-BGYsdZAzOI8/UfJnQg7o6DI/AAAAAAAAAZE/sZDZcf-NAOU/s500/dust10.png

Ivy
Nem tudom, miért nem tettem be ide a trailert - pedig itt a helye -, most pótolom, és mellé egy kis részletet a filmből, amiből a fenti képeket is készíthették:

YouTube Videó

YouTube Videó

Ivy
Most olvastam a Tumblr-on, amit állítólag Jake Russel (az egyik alkotó) írt válaszként az egyik felhasználó e-mailjére:

"We've been inundated with request which is a massive compliment and so we've decided to not be greedy bastards and instead to release it on youtube and all we ask in return is you share with with as many people as you wish!
We're releasing it on Friday 20th June, so standby for details."

Hmm... Túl szép ez, hogy igaz legyen... Toprengamp; (Nekem erősen kacsagyanús.)
Jó lenne pedig, de majd 20-án kiderül.

Ivy
Ha nem is júniusban, hanem kicsit később, de valóban közkinccsé tették a rövidfilmet.
A főoldalra már kitettem, de legyen csak itt is meg:

YouTube Videó

Meli
Ez fantasztikus! LoveLove
Először az ember azt hinné, hogy Alan valami rosszban sántikál, de aztán kiderül, hogy mégsem. Smile Nagyon jó kis rövidfilm és remek, hogy ezt felrakták a youtube-ra.

Ugrás a fórumra: